ZAWODY WĘDKARSKIE

01.09. godz 7:00 
Gruntowe GP Feeder IV Tura 
 

 
06.10.2019
Spławikowy Puchar Komisji Sportowej 

 


KOŁO Czynne:

 

Wtorek 

od 13 do 17

 

----------------------------------------

 

Egzaminy i opłaty

Egzaminy na kartę wędkarską

 Cennik opłat na 2019 r

  

UWAGA ! ZMIANA DRUKÓW OPŁAT

 

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Zarząd Koła

 

 

ZARZĄD

Zawody Szkółek Wędkarskich

W dniu 07.05.2016r., na zbiorniku Pniowiec w Tarnowskich Górach odbyły się Drużynowe  Zawody Spławikowe 10 najlepszych szkółek wędkarskich Okręgu Katowickiego ( ogółem startowało 35) oraz indywidualne opiekunów . Absolwenci Naszej szkółki : Gabrysia Kawęcka, Mariusz Wasieczko i Bartek Jurczyk zdobyli 2 miejsce.Przywożąc do Koła piękny Puchar . Natomiast opiekun szkółki Joachim Garcorz przegrał miejsce na podium o 100 g i zajał ostatecznie 4 miejsce. Gratulujemy całej drużynie jak również opiekunowi.


 

Szkółka Wędkarska 2016

Jak co roku, Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia Szkółki Wędkarskiej, rozpoczynamy 08 stycznia 2016r., godz.16 w siedzibie Koła.

plakat szkółka 2016

 

SZKÓŁKA WĘDKARSKA

Zapraszamy młodych,starszych i najstarszych adeptów wedkarstwa do rozpoczęcia przygody z wędkowaniem. Udzielimy cennych porad w każdy wtorek w siedzibie Koła nr 13 Gliwice w godz 15-17. Zapraszamy

Szkółka wędkarska - trening

Miło nam poinformować że rozpoczeliśmy treningi młodych adeptów wędkarstwa, w związku z panująca aurą kadeci trenowali na sali gimnastycznej w Sośnicowicach. Trening rzutowy przeprowadził opiekun młodzieży Joachim Garcorz.Jak widać mamy już bardzo ładne fanki :)